Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz ro_bert17 #76 üzenetére

    Csak olvasnád amit írtam és ne gyártanál valami téveszmét... Igen, ha ezt a 2 gépet gyártották volna akkor idézem: Nekem az életben nem kell jobb gép nem kéne. Ennyi.

    Minden igényt kielégít. Se többet, se kevesebbet. Nekem, az enyémet, az én igényeimet. Akkor minek cseréljek? Miért vegyek mást?

    Hol írtam, hogy mindenki ilyet vegyen? Pontosan, sehol. De még csak a közelében sem jártam. Annyira utálom, mikor szavanként kell ledarálni valamit, mert puff-puff és már írok valamit módon reagálnak.

    És igen, ilyen rohadt egyszerű. Szépen fogná magát mindenki és leírná mire van szüksége, mit kedvel és stb. aprólékosan és részletesen, majd ezzel beballagna a megfelelő helyre, akkor kapna egy számára szinte tökéletes, vagy teljesen passzoló gépet. Na ez az, ami 99%-ban kimarad. Vagy ugye jön az ember, aki mindent akar, olcsóért stb. na velük nincs mit tenni.

    Ha nem ment át, akkor maradjon így, innen lépek végleg.

    szerk.: A reklámok által agymosott emberekkel én sem tudok mit kezdeni. Ha nekem mosógép javításhoz kell ember, akkor olyat keresek, aki ahhoz ért. Ha laptopot vennék, akkor olyan szakembert, aki ehhez ért. Ehhez képest Tecsó meg Hülyenemvagyok bolt a 2 fő állomás, azt is a szomszéd gyerek által ajánlott gépért. Aki hülye, az is marad, attól még ne ez legyen a főcsapás. Záróakkord.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák