Új hozzászólás Aktív témák

  • arktos

    tag

    válasz Di Natale #190 üzenetére

    Szia,

    A dobozban van kijelzővédő fólia és műanyagtok is.
    Magyar shopban még nem láttam kiegészítőket hozzá, de én mindkettőt rendeltem tartalékba aliexpressről, 1-2 USD ingyenes szállítással.

    Személyszerint én minden új készüléket, még belakás előtt, egy gyári beállítások visszaállításával avatok fel (így ha a shopban felkerült rá valami, amit a gyártó nem szánt rá, akkor meg is szabadulok tőle), de ez csak paranoia. :)
    Jó eséllyel nem a legújabb szoftver lesz a telefonon, érdemes azt is felrakni.
    Néhány felhasználó írta itt fentebb, hogy problémájuk van a Youtube videók hangjával (csúszik) a legújabb szoftvernél, én ezt nem tapasztalom.

    Az, hogy mit érdemes feltenni, nyilván attól függ, hogy mire fogod majd használni.
    Mivel az Android a Google ökoszisztéma része, így kelleni fog egy gmail-es account, amivel bejelentkezel a telefonra (enélkül is használható persze, de az alkalmazások telepítése pl. sokkal körülményesebb és nem is frissülnek automatikusan).
    Az alapszintű használathoz nagyjából minden adott bekapcsoláskor a telefonon: tárcsázó, böngésző, naptár, kamera, óra, fájlkezelő, youtube, stb.
    Ezen felül (a felhasználási szokásaidat nem ismerve) én egy offline térképet javaslok, az sokszor jól jön, ha nincs mobilnet vagy wifi, pl. Here, BeOnRoad, Sygic, stb.
    Ha videót is néznél a telefonon, akkor egy normálisabb lejátszó nem árt: pl. BSPlayer, mxplayer, stb.

    Azokat az alkalmazásokat, amit nem használsz, nyugodtan törölheted/letilthatod, ilyenek pl. a Google Filmek, Google Zenék, stb.

    Ha van még kérdés, tedd fel bátran, megpróbálunk segíteni! :)

Új hozzászólás Aktív témák