Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz FTeR #17 üzenetére

    El sem kezdődött.

    Ezeket a köröket lefutottuk már 1-2-10-20-100 alkalommal, de még fontolóra sem vetted soha, hátha nem úgy van, ahogy az MS mondja; de legyen, elvégre miért is hinnél nekünk, akik ugyanolyan messze vagyunk a történésektől, mint Te. Az azonban, amit a hírben is említettek, miszerint sokan lemondtak a tagságról, mert nem volt fair a szavazás, el kellene, hogy gondolkodtasson (meg a svéd példa is)...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.coreinfinity.tech

  • floatr

    veterán

    válasz FTeR #17 üzenetére

    "mi végül nem sikerült" -- nem teljesen vágom, hogy mi a problémád ezzel. Vagy miért gázosabb az odf bárakármilyen de egzakt táblázat-leírása, mint az "úgy kezeld a szóközöket, mint a word95"

    Informatikusként tudom nagyon jól, hogy miként lehet kimagyarázni valamit, amit nem akarunk megcsinálni. Elég tipikus... "technikai korlátja van annak, h az ODF default ofisz formátum legyen. innentől kezdve az ms kénytelen előállni egy olyan megoldással, ami kielégíti a felmerült igényeket."... "az odf táblázat leírása túlságosan is kötődik ahhoz ahogy a ooo a táblázatot kezeli"...
    Egyébként akkor a Sun jobban ismeri az office adatábrázolását, mint a ms, mert nekik már egy ideje van az office2k+ra is plugin. Hiába no, nemakarásnak rohadtnagy nyögdécselés a vége.

    "nem szívügyem a dolog, csak van egy véleményem. várom, h meggyőzzenek az ellenkezőjéről" -- sztem ezzel magadat is becsapod, mert eddig minden eddigi vitában kötötted az ebet a karóhoz, ami nem éppen a kissé statikus kissé naívan érdeklődés állapota.

    A böngészős hasonlatodra: részemről opera, az ie lehúzásának részemről igen komoly technikai okai vannak.
    "nektek csak fekete és fehér van és ezt a felosztást is önkényesen végzitek." -- olvastad már a saját kommentjeidet? hagyjuk má bakker....

    "pedig elmondtam, h ezzel mi a gondom, amire végül nem érkezett reagálás, hanem sikerült újra visszatérni. így a kör bezárult és az értelmes vita véget ért." -- dé ja vue. Gondolom ezzel az emelkedett mondattal hárítasz minden kritikát, mondván "ti vagytok a hülyék, bakker, én megpróbáltam..." :D

Új hozzászólás Aktív témák