Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaszaking

    tag

    válasz Brain75 #39 üzenetére

    Szerintem a telekomtól ne nagyon számíts kárpótlásra.

    Telekom facebook oldala:
    Kedves e-mail Felhasználóink! Az éjszakai erőfeszítésnek több eredménye lett: látjuk, hogy mi a hiba pontos oka (ezt azért már korábban is tudtuk) és azt is látjuk, hogyan lehet elhárítani.
    15.000 felhasználó postafiókját már sikerült helyreállítani, nekik már működik a levelezésük. A többi e-mail fiók helyreállítása is folyamatban van, de ezt nagyon körültekintően kell végeznünk, levelek nem veszhetnek el, és ugyanolyan flottul kell menjen minden, mint korábban. Ez időigényes és természetesen tudjuk, hogy a levelezés leállásánál az eltelt idő örökkévalóságnak tűnik. Magánemberként mi is ezt a levelezőrendszert használjuk, mi is csak bízni tudunk kollégáink szakértelmében. Aki az elmúlt időszakban kapott levelet, annak szeretnénk jelezni, hogy minden e-mailje meg fog érkezni! Az elhárításban a legjobb szakemberek vesznek részt, azonnal jelezzük, ha több információnk áll rendelkezésre. Köszönjük a türelmeteket és elnézést az okozott kellemetlenségért!

    [ Szerkesztve ]

  • Valdez

    őstag

    válasz Brain75 #39 üzenetére

    Gyanús, mert nekem péntek 11:34-kor frissített utoljára és ma reggel (vasárnap) már jó volt fiók, és furcsa mód egy levelet sem kaptam, pedig minden nap szokott jönni.

    Egyébként a T-ről én is csak rosszakat tudok mondani. A levelezés rendszeresen kihagy, kb 2 heti szinten elmegy 1-2 órára.
    Telefonálni egyre nehézkesebb (mobil), full térerőnél napi szinten nem lehet telefonálni, van hogy sms-t sem küldi el, hívásnál van hogy 1 percig kell hallgatni a semmit, mire elkezd csöngeni, van hogy nem lehet hívást kezdeményezni percekig (szintén full térerő), van hogy nem tudnak hívni, mert kisípol a másik oldalon.
    Szóval szánalmas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák