Keresés

Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz puttputt #8355 üzenetére

    1. Szerintem így elvesztené az értelmét az egész. Itt az a lényeg, hogy a 10k-s hsz-t Vakegérke maga írja, és ne valaki más, Vakegérke regisztrációjával. :K
    2. Ez nem hinném, hogy megoldható. Még nem láttam rá példát, hogy felcseréljenek hsz-eket, pedig itt vagyok már egy ideje. :(

    Illetve az sem megoldás, hogy "ha valaki elhappolja a 10k-s hsz-t, aztán mi pedig töröltetjük", hiszen akkor el is veszik az a hsz. Utána már Vakegérke nem írhatja meg a 10k-s hsz-t, hanem max csak a 10001-iket. Mindig ez van. Az kimarad, amit töröltek. Láthatod is. A listában, ahol a lekérdezések száma is látszik, az látható, hogy 50-el kevesebb hsz-t mutat, mint amit itt jelez. Az-az 50 pediglen az eddig töröltek.

    Most egyetlen megoldás van. Előre gondolkodni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. H

  • Vakegérke

    veterán

    válasz puttputt #8355 üzenetére

    Megfelelsz beosztásodnak! :K

    Ha eljön az ideje, jelentkeznek a szülési fájások, akkor fenntartások nélkül megadom jelszavam annak, aki jelen tud lenni a felemelő pillanatban. A szöveget is megkapja, beillesztheti.

    Egy pillanatig sem érzem úgy, hogy ez csalás lenne, vagy egyéb susmákolás. Inkább az aggódást, a szeretetet érzem, amely felém árad.

    Bárki segít, előre is megköszönöm. :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák