Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Jeanne d'Arc #39 üzenetére

    "Isten" - a kutyát tehát az evolúció is a panelbe tervezte, a kutyatartó embernek semmi köze ahhoz, hogy az egykor a természetben élő állat 4 fal közé került és Grönlandtól Új-Zélandig mindenhol elterjedt?

    Szeretni-nemszeretni: ok, te szereted a macskákat? Krokodilokat? "Úristen, hogy lehet egy cicuskát nem szeretni...?" Tévedés ne essék, én pl szeretem a macskákat, de mivel kijárnak az erdőkbe mindenféle őshonos állatot irtani-zaklatni, ezért igencsak kordában tartanám a populációjukat. És meg is érkeztünk az "állati egyenjogúság" kérdéséhez. A kutyák milyen alapon előrébbvalók mint a macskák, lóbogarak, levéltetvek, sáskák, egyebek :F Egy természet van, mindennek megvan benne a helye.

    Maradjunk annyiban, h k.rva szűk ez a világ: pl Közterületre ÉN SEM SZAROK, nem hagyom ott sem natúr, sem műanyagzacskóban. (Nem is szemetelek, ha az lenne a kérdés, sőt, mások szemetét szoktam összeszedni, mert zavar). Ha valakire nézve potenciális kényelmetlenséget jelentek, a közegészségügy maszkot húzat rám, rendvédelem kivon a forgalomból és dutyiba/elmegyógyba zár, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák