Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz cairojack #68 üzenetére

    Azért nem lehet azt várni, hogy ikozaiéder alakú telefont csináljanak. :U
    Nehéz akkorát dobbantani, mint a kapacitív kijelző, hatalmas érintőkijelzők illetve a használható kamerák. Ezt is írtam, hogy úgy érzem, hogy most kicsit holtponton van a dolog.
    Az utóbbi időben azért nem így volt szerintem.

    Értsd meg, hogy attól, hogy lesz egy ilyen tartozék, még ugyanúgy lesz kamera a telefonban, az is fog fejlődni, ez csak egy plusz lehetőség. Az új adatkommunikációs képességek lehetővé teszik egy ilyen megoldás működését. Ez is innovációnak felfogható. Én magam sem látok benne nagy potenciált, ár függő a dolog eléggé, de attól nekem nem lesz rosszabb, hogy van ilyen.. :)
    Mostmár a szoftverben érdemesebb keresni az újat szerintem. Pl. Ubuntu Edge. Mi ez ha nem innováció?
    Nekem a Motorola Lapdock is tetszett, mint koncepció, csak az ára, és a gyenge szoftver miatt ment a sírba.

    PC/noti piacon is csak az erősebb hardver jön, meg vékonyítás, stb... Azért érezhető a párhuzam.
    Ha belegondol az ember, nem nagyon várhat többet hardveresen egy ekkora eszköztől. Persze mindig valami lehetne jobb, különben nem lehetne eladni az újat.

    [ Szerkesztve ]

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák