Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz anulu #6 üzenetére

    Nyilván nem lehet ezt az egészet itt pár mondatban összefoglalni, azért ahhoz eléggé összetett a dolog. Az ár mozgás a szimplán a piac határozza meg. Kereslet - Kínálat.

    Ha jobban bele akarod ásni magad ebbe akkor rengeteg dokumentum film készült már a témában, amik még csak nem is unalmasak. Itt úgy se fog tudni meggyőzni senki róla,hogy az miért jó vagy miért szállj bele stb. Erre neked kell nyitotnak lenni.

    Én már 2014ben találkoztam először a BTC-vel és egészen 2020-ikg utáltam és minden bányászt is, mert addig épp az volt a legfontosabb számomra, hogy a VGA-k árai az egekbe mennek miattuk. Konkrétan semmit nem értettem az egészből. S az az igazság, hogy most se vagyok a téma professzora, ellenben a kereskedés részére rákaptam és engem épp ez izgat leginkább.

    #7 ughhh Mert a stock market az épp felfelé ível ugye? :D Hány csődbement cégbe öltek bele emberek milliókat, billiókat remélve, hogy majd egyszer visszakapják a pénzüket. Szóval lehet itt fikázni a crypto marketet, de azonkívűl,hogy nagyon volatilis semmivel se rosszabb, mint a többi.

    #13dabadab Nos, nem tudom, aki egyszer a cryptoba beszállt és ésszel, nem úgy,hogy mindenét felteszi rá, s nem Tiktok/Youtubeból szerzi csak az információit, azok szerintem elég komolyan rákattannak erre a "cuccra".

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák