Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz doc #12 üzenetére

    Tudom, hogy a programozás munka, mégpedig nagyon kemény szellemi munka, de nem erről szólt a hozzászólásom és nem is állítottam ellenkezőjét!

    Nem jól látod a dolgokat, mert nem arról van szó, hogy a munkát meg kell fizetni! Ha arról lenne szó, akkor így nézne ki a történet: a nép kitalál valamit, és akkor xyz azt mondja, hogy elvállalom adott összegért. Azaz az kereslet adott, csak kínálat nincs!

    Ezzel szemben itt arról van szó, hogy xyz kitalált valamit, és azt akarja majd piacra dobni, tehát a kínálat adott, egyelőre a kereslet kérdéses. Persze ez így rendben is lenne azonban úgy gondolom nem tisztességes olyanért pénzt kérni, amit egyébként ha megvan hozzá a megfelelő tudása, akkor tőke nélkül is meg tud valósítani. Egy számítógép manapság már alapkövetelmény, mint írtam open source eszközök vannak (de ezeket te is tudod), innentől kezdve már csak össze kell dobni a programot! Ez nem egy olyan dolog, hogy például megtervezek egy teljesen új formabontó egeret, de ingyenes lehetőségek hiányában nem tudok prototípusokat gyártani.

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák