Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Programozásról van sztorim. 8.-ban elkezdtünk BASIC-et tanulni (kb. 1998-ban), én meg utána otthon továbbfejlesztettem magam, még GRAFIKÁT is tudtam csinálni, igaz az animáció már nem ment, de azért egy-két ökörséget összevágtam vele. :) + Még a windowsos Visual Basicbe is belekóstoltam.

    Az igazság az, hogy számtekből én is sok dolgot magam tanultam meg. Pl. hol oktassák általános isiben vagy gimiben a gépösszerakást pl.? Még a PH-n is többet tanulsz, az biztos, mert ugye ehhez még a piaci helyzetet is folyamatosan követned kell, hogy tudd, DDR3-as RAM nem megy DDR1-be, mert mikor neked tanították, még az volt a csúcs, meg hogy manapság már min. 2GB-ot kell a gépbe rakni és nem 512M-t...
    Az Office az nagyjából helyén volt, de főiskolán az első órán a tanár már úgy vette, ezt már tudjuk és csak gyakoroltatott, én meg röhögtem, hogy egyeseknek (főleg a csajoknak) még a mentés is gondot okozott. Szerencsére én gyakorlatban is használom az Office-t, igaz az Openoffice-t, mert kis cég lévén nem akartak nagy szoftvercsomagokra költeni, ha nem muszáj (még az gépeken is XP van).

Új hozzászólás Aktív témák