Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    már korábban is írtam most is tartom független attól hogy ki Ájfonos v ki nem.. ki szereti ki nem ez csak nekünk fogyasztóknak rossz... minél több termék minél több konkurens annál alacsonyabb lehet az ár. Ha ez nincs az Apple amúgy is gigászi árai még jobban elszabadulhatnak. Szóval szeretheti valaki az Apple-t de ezzel tuti nem jár jól.... a Szabadalomháború részleteit nem ismerem így, hogy igazságos vagy nem, nem tudom.. és annyira nem is érdekel. Én nem látom a hasonlóságokat.. biztos nekem nincs szemem hozzá, de szerintem a tepsi az tepsi. sokat nem lehet variálni. ha négyzet alakú körben lévő gombot tesz valaki alá na az ájfon koppintás elismerem, ha ez nincs meg.. nos nem értem mitől koppintás... egy nagy kijelző az összes telefon, és lekerekíted nem kerekíted hogy kerekíted le a téglalapot ezt lehet variálni...De mondom nem ismerem a részleteket nem is ástam bele magam már rég nem figyelem ezt... szóval csak saját vélemény.. én szabadalmi hivatal helyében már ha tényleg az igazság felé törekednének azt mondanám nem lehet szabadalmaztatni a négyzetet a kört és a téglalapot és annak lekerekített formáit :D

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák