Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz moonman #131 üzenetére

    "legalább két generáción át lehetőség van a klasszikus régi dolgok visszaállítására."

    - hol tudom (majd) Se7en alatt (vagy Vista alatt) visszaállítani az XP-s startmenü-t (ahol még a monitor felbontása illetve a telepített programok száma határozta meg, hogy mekkora az "all programs" lista és nem az, hogy mennyi aktív funkció van a start menü jobb felében.

    - hol tudom (majd) beállítani Se7en alatt, hogy Win+E-re a sajátgép jöjjön be, ne a library-k?

    "a Windows-t nem szokás reinstallgatni, az egy dolog, hogy rászokott a nép"
    a nép rászokott, de ettől még nem szokás? wtf?
    lényegre: az átlag felhasználó pedig olyan, hogy igenis néha összefertőzi a gépét, és vannak azok is, akik rendszeresen cserélnek vmi hardvert és amiatt hasznos.
    de az nagyon vak álláspont, hogy nincs szükség clean install-ra. És ebből szempontból tök mindegy, hogy a windows-ba volt-e a hiba (mert van benne hiba, ó de még mennyi), vagy egy szar driver, vagy egy rosszindulatú 3rd party szoftver, vagy egy magát okosabbnak gondoló user, aki "megszerkeszt" egy kritikus rendszerfájlt.

    "ékezet: nemtom, ha 2009-hez közeledve, evvel bármilyen programnak vagy email rendszernek baja van, akkor inkább ott keresném a hibát."
    természetesen, de attól ha egyszer rajtam van valamiért az a kényszer, hogy használjam (mert pl. nem tudom leszoktatni az ismerősömet arról, hogy a fos új freemail-t használja), akkor jó ha ki tudom kerülni ezt a hibát. minél egyszerűbb, annál kevesebb az esély, hogy elromlik.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák