Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz BiP #34 üzenetére

    "Amúgy tényleg gáz, hogy kijönnek egy olyan telefonnal, ami elmarad a vetélytársaktól képességekben, mégis viszik, mint a cukrot."

    valami kötelesség, hogy az Applenek mindig mindenki előtt kell járnia? Mitől marad el? NFC? Vezeték nélküli töltés, amit ugyanúgy be kell dugni szóval ugyanott vagyok? Nem FHD felbontás? Nem a legjobb ez tény. De nem lehet mindenben az mindig. Idén ott volt a retina MBP ami nagy dobás volt és csúcsgép lett, most az iphone nem lett az. Bár ha nem lenne rabláncom még, LEHET, hogy lecserélném. Még pénzbe se kerülne mert eladnám 110 körül vagy amennyiért mennek most, és ugyanúgy előfizuson megint vennék egyet ami olcsóbb. (80 körül)

    de ez már annyira lerágott csont, 6 napja ez a téma mindenhol. Ami meg megint reklám hoppá :)

    más márkánál nem így van? egy BMW vagy Audi is fogyó termék lesz akkor is ha csak annyit raknak csak bele, mint egy Toyota vagy Mazda... Sőt ha olyan eretnekséget elkövetnek hogy kiadnak egy elsőkerekes BMW-t :U

  • 8th

    addikt

    válasz BiP #34 üzenetére

    "Szerintem elég béna vicc. nem egy ilyen képet láttam, elég szarok, humortalan."

    A fél világ mégis jót mosolyog az ilyen képeken. Nagy valószínűséggel a hiba az ön készülékében van.

    "Amúgy tényleg gáz, hogy kijönnek egy olyan telefonnal, ami elmarad a vetélytársaktól képességekben, mégis viszik, mint a cukrot."

    Már önmagában csak az USA is egy hatalmas piac, az Apple ráadásul hazai cég így alap, hogy azt veszik a népek. Addig amíg lelki szegény emberek státuszszimbólumként képesek tekinteni egy nyomorult telefonra addig ne csodálkozz semmin. Világszerte megy a mesterségesen gerjesztett hype a sok iSheep meg tömött sorokban bégetve menetel a boltba új szifonért mert az a trendi és lehet vele villogni a villamoson meg a suli előtt.

  • attila9988

    őstag

    válasz BiP #34 üzenetére

    nem egy ilyen képet láttam, elég szarok, humortalan.

    Azért a yoda mesteres "tartsd jól" kép az betalált rendesen annó.. :D

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák