Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz attila9988 #27 üzenetére

    5 év után szerintem revideálhatják a véleményüket, én nem bánom, nem visszás a dolog.
    Főleg hogy csak nyújtottak rajta, nem lett szélesebb, így ugyanúgy kezelhető, mint a korábbi 3.5".

    (#2) Tamás9x: 5 ugyanolyan generáció, 5 év után a 6. telefonon növeltek átlóban fél colt, hosszra kb. másfél centit. Ez okot ad az ilyen "viccelődésre"?. Szerintem elég béna vicc. nem egy ilyen képet láttam, elég szarok, humortalan.
    Egyáltalán nem védem az applet, csak szerintem nem vicces, nincs humortartalma.

    Amúgy tényleg gáz, hogy kijönnek egy olyan telefonnal, ami elmarad a vetélytársaktól képességekben, mégis viszik, mint a cukrot.
    De ha a Samsung, a Nokia hoz ki egy olyat, ami elmarad, akkor meg megy a fikatenger, hogy ez kevés lesz.
    Mondjuk érdekes, az első iphone is elmaradt a vetélytársaktól paraméterekben (egyedül a kijelző és az oprendszer volt fasza), mégis siker lett.
    De most már a kijelző és a rendszer sem forradalmi, utolérték őket, mégis óriási siker a telefon. Fura.

Új hozzászólás Aktív témák