Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz spawn21 #358 üzenetére

    Mert akkor mi a csúcskategória? SGS3 szappantartó Galaxy Mini anyaghasználattal? Vagy mi? Ha egyszerűsíteni akarok akkor egyébként Applenél most az lesz a csúcs. Hülyeségbe kötsz bele de te tudod.

    rhino666:
    A csorda tagjai Apple termékeket vesznek, én Apple ellenes vagyok mert nem jön be ez a mentalitás hogy "nyúljuk le mások ötleteit, védessük le, aztán pereljük be az eredeti értelmi szerzőt mert neki köszönhetjük hogy meggazdagodtunk rajta". Olyannyira nem, hogy az ilyen undorító magatartást súlyosan szankcionálnám. Így eléggé kilógok a csordából, nem lehetek csordatag.

    Annyira vicces, hogy felköhögöd azt a baromságot amit néhányan szajkóznak. 2007 előtt nem volt értelmes érintős telefon a piacon. Amikor az Apple kidobta az iPhone-t a konkurencia köpni-nyelni nem tudott. 2-3 év kellett mire megközelítették. Na ez az innováció barátom. Maradjunk annyiban, hogy mások csak vakargatták a fejüket.

    McSpy:
    A két megállapítást nem egymás mellett hoztam fel. Nem koherensek, felesleges kiragadni mondatokat mert így egészen más lesz az értelmük.

    2 millió telefon pedig el van adva, hiszen egyrészt az előrendelés kvázi vásárlást is jelent, plusz nyugodj meg lesz az a szám még bőven nagyobb is.

    Mr. Teddy: kövesd az eseményeket, a Nokia Lumia 820 és 920 egyik újdonsága

    Pont ilyenekre gondoltam. Bár a vezeték nélküli töltés kicsit fail szerintem. Volt nekem Palm Pré-m is Touchstone-nal de pont annyira hasznos mint a dokkoló. Bár a Nokia kicsit tovább megy és kombinálja NFC-vel is de ez majd élesben derül ki. Ez a bajom az NFC-vel is. Hogy van meg állat csak még senki se használja semmire. Nálunk ugye messze van még a Wireless Payment még az USA-ban is csak a szárnyait bontogatja. Akkor meg mire jó?
    Inkább olyanok a hasznosak mint a kesztyűs kezelés (és ez azért kicsit fejlettebbnek tűnik mint a Blackberry csúfos kudarca) vagy a Pureview (ami végső soron nem az de még így is állat), vagy a 600Nit-es fényerő vagy, hogy a színtelítettséget is képes automatikusan korrigálni. Na ezek hasznos dolgok amiket még konkurencia se mutatott fel ilyen formában. Plusz még a WP8 is bejövős. Kíváncsian várom az első fecskéket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák