Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz King Unique #168 üzenetére

    ejj de nehéz ez a szövegértés, ugye?
    minek szeded elő az ilyen szövegeket, hogy "illetve home szinten is szívtak/szívnak vele sokan." mikor kifejezetten kiemeltem, hogy nem home szintű, hanem nagyvállalati cuccokról beszélek. direkt ferdítesz?

    "Az, h te, v más legyárt hozzá egy ilyen megoldást": én semmilyen saját megoldást nem gyártottam le a nyomtató kezeléséhez. a saját programom nem a nyomtató kezeléséről szól, hanem felhasználja a létező, *EGYSÉGESEN MŰKÖDŐ* nyomtatókezelési megoldást a linuxban. Annyi csak a kitétel, hogy ezek a vérpistike által vásárolt olcsóbb a csúcsnyomtató mint egy liter tej kategóriás eszközökkel nem biztos, hogy működnek. De egy halom cuccal teszteltem már és működnek azon eszközök közül, amik kínai állami számítógépről szóló posztban szóba kerülhetnek.

    "Sok hülye és téves mítosz van, az igaz...nyilván Win esetében se minden rózsaszín, ahogy másiknál se, de ezekkel lehet vmit kezdeni?": például azt lehetne kezdeni, hogy a winfanboyság elkerülése céljából ezeket is emlegetitek. nehogy már az legyen, hogy a linuxszal bajok vannak, és ezt hangosan ordítja mindenki itt a fórumon, állítva, hogy a windows az jó, közben a windows-szal is bajok vannak, csak arról részrehajlóan mindenki szemérmesen hallgat. Esetleg fizetik is érte, hogy hallgasson.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák