Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz laposonly11 #55 üzenetére

    jah, csak leultet maga ele tizmilliokat fixen , nap mint nap. egy dyinglightot meg megvesz elbol 1/50 annyi ember , 4 ora alatt kitolja aztan kuka. kicsit nagy kulonbseg.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz laposonly11 #59 üzenetére

    Ha ennyire őszinték akarunk lenni minden játék teljes mértékben haszontalan időtöltés. :)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz laposonly11 #61 üzenetére

    "...tök mindegy hogy Valorant, CS:GO, vagy Cod. Szerintem ezek tipikus unaloműző repetitív valamik, legalábbis én nem láttam értelmét ilyenek miatt képernyő elé ülni, egyszerűen unalmasak."

    A CS:GO-ból, cod-ból kapásból meg lehet tanulni nagyjából a fegyverkezelést, hogy mi az a bolt action, automata, hogy kell tárat cserélni stb. Én anno tiniként egy fesztiválon benéztem a honvédség sátrába, ahol többek között volt egy megtapogatható M249-es (játékokban a kedvenc LMG-m) és már húztam is el a reteszt és felnyitottam a betöltőnyílást de persze nem volt a közelben egy lövedék sem. A kiskatona csak nézett, hogy épphogy a kezembe vettem és magyarázni akart, én már be is tudnám tölteni mindenféle instrukció nélkül 16 évesen... Aztán mikor Airsoftozni mentem is sokkal jobban helyezkedtem, taktikáztam, jobb volt a helyzetfelismerésem mint az átlagos játékosoknak pedig hivatásos rendőrök ellen játszottam (2-t már az első körben le is szedtem). De naphosszat tudnám sorolni mennyit tanultam az általad unalmasnak és repetitívnek titulált játékokból. Mindenből lehet tanulni, ez hozzállás kérdése, számodra azok unalmasak, ezért te nem is tanulsz belőlük semmit más attól még viszont tanulhat ezekből is.

    Nyelvtanulás ugyanúgy van egy CS:GO-ban is. Én szeptemberben találkoztam ott egy kijevi ukrán sráccal és voice chaten angolul eldumálgattunk egész meccs alatt a háború állásáról, a morálról, hogyan alakulnak a dolgok a fronton illetve a városban, az Európai Unióról, USA-ról de még a globális felmelegedésről is beszélgettünk egy kicsit a végén. :D Na és te ezeket a játékokat írod le unalmasnak meg olyannak, hogy ezekből nem lehet tanulni semmit ezért rosszak.

    Egyébként meg ezek a játékok adrenalinlöketet képesek adni (mikor COD Warzone-ban egyedül maradsz a végén 6 ember ellen ugyanúgy tétje van, mikor az utolsó kört mész egy F1 verseny játékban és ott lihegnek mnögötted századokra a nyakadban), minden meccs más és más, hiába repetitív számodra mert te annyit látsz belőle, hogy mész-lősz. De mivel nem scriptelt gépek ellen játszol, hanem játékosok ellen, mindig van új, váratlan helyzet vagy meglepetés a játékban. Ezt megérteni kellene nem szapulni.

    Az általad említettekre nem mondok negatívat pedig tudnék, mert én pl mindenevő vagyok, mindenféle játékkal játszom kivéve sport játékokat (autóverseny játékokat is szeretem de Fifa, NHL, ilyesmik nem mozgatnak meg de meg tudom érteni miért szereti azokat is valaki).

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • PCProfessor

    aktív tag

    válasz laposonly11 #64 üzenetére

    Arma egy szimulátor ahol egy kör nagyon sokáig tart. Az illető beül a járműbe vagy vár 1 órát a bokorba, hogy találjon valakit, lelövi és az neki már sikerélmény. Kevés skill kell hozzá ezért szeretik a boomerek. Aki ilyen reaokcióidővel rendelkezik pl. Cod tdm-ben meg sem bírna mozdulni úgy agyon lenne lőve. Az ilyen stílusú játék a mai fiatalt nem fogja lekötni, mert nagyobb sikerre vágyik és gyorsabban eredményt akar.

    "Nem mondtam hogy rosszak, csak az ismétlődő elemek miatt, hamar unalmassá válnak."
    Pontosan az ismétlődés miatt akarnak vele újra játszani, mert fejlődni akarnak. Ezeknek semmi köze a valósághoz és nem akarnak történelmet tanítani, hiába hasonlítod össze.

    Ha már airsoft, mikor kezdtem és a többiekre hallgattam, hogy taktikázni, pozicionálni kell és várni a megfelelő pillanatra kikaptunk egyből. 2. körben egyszerűen kiramboztam és 20 másodperc alatt leraktam az egész csapatot(5vs5 volt), úgy, hogy köpni nyelni nem tudtak.
    Nézőpont kérdése melyik játék mit tud tanítani.

    Voice chat ha toxic, le lehet némítani.


    Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Új hozzászólás Aktív témák