Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz #16820480 #193 üzenetére

    Nem igazán értem mire válaszoltál. Nekem az volt a bajom, hogy a Windows engedi kiiktatni a frissítéseket. Szerencsére a GUI-n nincs ilyen lehetőség. Dolgoztam ilyen mindenes karbantartáson is régebben, így láttam sok gépet. Ahol Pistike letiltotta a frissítéseket mert azok lassítják a gépét, ott a gép tele is volt kártékony dolgokkal.

    De ha már felvetetted, terminálban megoldani valamit még mindig szebb, mint megtalálni valamit a kétarcú W10-ben ahol egyszerre létezik a vezérlőpult és a gépház, vegyesen elszórt beállításokkal. Meg van még a GUI-ról azt hiszem el sem érhető userpassowrds2 dolog is, ami időnként elég fontos tud lenni. :K

    morgyi: ha engem kérdezel, borzasztó ilyen környezetben dolgozni. Igaz én mindig fejlesztő pozícióban dolgoztam, az meg nagyobb cégnél folyamatos harcot jelentett az IT-vel. Ráadásul ahol én voltam, ott nem volt wsus... Az egyébként net nélküli belső hálós gépeken a karácsonyi szünetben egyszerre ráengedték a gépekre az évi frissítés adagot a netről aztán vagy ment, vagy nem...

    PCProfessor: ezekkel nem találkoztam, pedig aktívan játszottam is rajta, de alt-tab sosem volt gond. Nálam egyedül az Altium Designer nem tud pdf-et nyomtatni az MS Print to PDF-el rajta, de az meg lehet az AD hibája is, van neki bőven bugja.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák