Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz floatr #796 üzenetére

    nemtom mire kontra a .net. egyrészt csak sharedsource, másrészt komoly gépezet van mögötte. ráadásul nem is alkalmazás, hanem platform.

    jah, csak míg a netscape tovább fejlődött, addig a szabvány nem (abban az ütemben).

    oktatásra írtam és nem a közbeszerzésre. egyébként nincs olyan, h a legolcsóbbat kell választani. ott kezdődik, h előbb meg kell felelnie a kiírásnak, aztán a legjobb ár/érték arányt válasszák ami belefér a költségvetésbe.

    "akkor valamit nagyon melléolvastál"
    erre írtam:
    "Van normális rendszer, van hozzá dokumentáció, support, előfizetéses helpdesk is ha úgy tetszik. Vannak hozzá megfelelő alkalmazások."

    "De elmondom: én először kihívásként kezeltem a linuxot"
    én nem aszerint választom meg az alklmazásaimat, h ki gyártja. hanem aszerint, h melyikkel van a legkevesebb problémám (én már csak ilyen félig üres pohár vok) vagy melyikkel vok eredményesebb.
    nekem is volt olyan időszakom, amikor azt hittem, h nem nevezhetem magam addig informatikusnak, míg ki nem tanulom a linuxot. aztán meguntma a szenvedést. nem vagyunk egyformák.

    "tod nekem mit tanítottak anno a fősulin, meg az egyetemen? Egy szoftver elsődleges dokumentációja a forráskód maga."
    hmm, elfelejtettél ezzel érvelni, amikor EU keveselte, h ms megnyitotta a forrást (vmi hálozati protokal vagy ilyesmi) és később sem elégedtek meg a többezer oldalas doksival.

    #799
    a legnagyobb probléma továbbra is az, h a w3c tehetetlenűl lassú. egy olyan iparágban ahol 2 év alatt a legújabb is elavul senki nem tehete meg, h rájuk várjon.
    mondjuk ms-nek sikerült átesni a ló másik oldalára ie6 után.

Új hozzászólás Aktív témák