Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz Konfigos #51 üzenetére

    LOOOL. :DDD :W

    Midenki megkapta emailben a részletes árakat, meg lehet nézni,
    Az h te szerinted nekem nem volt jó az okostarfia arra nem tudok mit mondani, te biztos h jobban tudod.
    5390 ft-ról változott 5.990 ft-ra, ez 600 ft..ezért kaptam 180 percet amiből 90 hálózaton belül, 90perc azon kívül, perc alapú számlázás, kapcsolásonként 2,5 ft-ért. meg 2megás netet 180 megát.

    Mytariff S 5490 ft, 150 perc, de vegyesen felhasználható, nincs kapcsolásidíj, 300 mega a 4g-n,

    A 0/0 az mindegyikhez oda van írva, már jó ideje, ehhez képest vígan netezek vele... mert nem "lövik ki", hanem korlátoz, úgy mint régebben a 32/32 kbs, csak a 0/0 még annyira sem lehet belekötni, de közel sem kapcsolják offba, ez megint a tudatlanság.
    Soha nem vettem adatkeretet, mert a korlátozással is bőven elég a böngészés, email, viber, facebook és társai, youtubehoz már kevés, minden másra elég.

    Nem védem őket, nem is érdekel... csak ez a siránkozás ne lenne.

    Nem hiszem el, h nem találtok olyan tarifát, amivel jobban jártok, minthogy itt sírtok és ragaszkodtok a vélt vagy valós sérelmekhez.
    Igen, most 1.500 a váltás, nem véletlenül, viszont ha akkor váltottál mikor jöttek az értesítők, kb 2 hónapja, akkor lehetett ingyen is(pl nekem) vagy az akkori 890 ft-ért...

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák