Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    GMS nélkül is van élet! Sőt. Mivel az alap kódolás Android, ezért a porto9lások egyszerűek, és a Huawei még a felhasználóknak is fizet, ha rajtuk keresztül tölt le tartalmakat. Hogy ezt mire, és hogyan lehet elkölteni azt még nem tudom, de visszafele kompatibilitás teljesen rendben van. Nekem Androidos telefonom van még, de a Honor karperecem miatt kénytelen voltam a HMS, és a Huawei AppGalery-t letölteni, mert nem volt hajlandó az óra elindulni a legújabb szoftver nélkül, ami már a PLAY áruházban nem is volt elérhető! A frissítéseknél kulturáltan szól, hogy javasolja a frissítéseket, de nem olyan erőszakos, mint a Google. Ami tény, napról-napra bővül a kínálat, és mivel a Huawei visszafele 100%-ig kompatibilis, vagyis a Huawei appok gond nélkül futnak Androidon, és az eszközei működtetéseihez kéri a saját áruházának telepítését, és csak oda tölti fel a legújabb szoftvereit, így gyorsabban terjed, mint azt sokan gondolják. Én drukkolok nekik, és telefon váltásnál erősen figyelembe veszem ezt az alternatívát. De gondoljon bele mindenki: saját alkatrészek, saját szoftver, saját áruház, saját optimalizáció; nem emlékeztet ez egy almás márkára senkit? :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz prolad #15 üzenetére

    Igen a sötét kontra világos rendszertéma még nem az igazi, ez már nekem is feltűnt. Az engedélyek azért vannak, mert az amcsik kémkedési vádjai miatt beletették, hogy ők aztán nem. Ellenben a Google havonta küldi, hogy az előző hónapban percre pontosan hol jártam, és hol mennyit időztem :((
    Szóval, hogy vannak még hibái nem vitatom, de én bízom benne, hogy egyre jobb lesz. Az Android 2, 3 sem volt még az igazi; sőt, most a 10 is küszködik némi optimalizálatlansággal, ami a nyers rendszert illeti; pl. nálam a Xiaomi A2 Lite esetében :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák