Új hozzászólás Aktív témák

  • Socket370

    csendes tag

    21 múltam és 3 éve megvan a jogsim, hasonló érzés volt bennem is, meglett oké, van egy újabb papír, azóta sem vezettem autót, na jó egyszer tán kétszer pár száz métert. :) Lehet az vezet erre az egész autómentességemre, hogy utálom a pökhendi vezetni nem tudó figyelmetlen, hepciás sofőröket, akikkel nap mint nap találkozom, én bizony Volánozok, BKV-zok, MÁV-ozok, általában ebben a sorrendben, szóval gyalogos szemmel elég siralmas az amit néha látok. A legfurcsább az amikor látom a csodálkozást az autóvezetők szeméből, hogy ez meg, hogy-hogy itt gyalogol az út szélén (mert mondjuk járda nincs) ? Az a baj túl sok az autóbuzi, igazából ez az ő bajuk, engem ez nem zavarhat az ő dolguk. Engem csak az zavar, amikor zebrán akarnak elütni ,mert fogalmuk sincs a KRESZ-ről és arról, hogy amikor kanyarodó autó keresztezi egy gyalogos útját a zebrán (lámpa neki is nekem is zöld) akkor mi is a teendő, normálisan lelassítani, avagy kiszólni "kocsis" módjára az autóból (ez utóbbi megtörtént). Az emberek nagy része 3 buszmegállónyi útért is képes autóba ülni, nálunk még gizda menő dolog autóba ülni, afféle presztízs, de őszintén, ha beszállt egy utolsó otromba gerinctelen embernek mondott élőlény az autóba, akkor onnantól fogva már megemelkedik a presztízse? Ugyan, csak szét kell nézni az utakon.

    Socket

Új hozzászólás Aktív témák