Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Dave™ #6 üzenetére

    vagy mások csinálnak valamit nagyon rosszul, vagy mások gépei vannak dzsunkából összeguberálva. esetleg más az értékítéletünk és ami nekem gyors, azért más már hisztizik, hogy kurvalassú. láttam már ilyet, ezen nem lehet segíteni - hit user to continue. én semmi különöset nem csinálok, egyszerűen használom.

    nekem sem ment minden tökéletesen az elején, sokmindennel szívtam, amiket így-úgy-amúgy, de sikerült megoldanom. de egyszer látnám, hogy valaki ugyanazzal jön, ami nálam volt probléma, mindenki csak a sajtóban is hangoztatott fasságokkal fáraszt, hogy lassú, fagy meg inkompatibilis.

    komolyan röhejes, hogy folyton azt kell bizonygatnom, hogy egy normális* gépen a Vista nem lassú, nem fagy, meg nem is inkompatibilis.

    nem vagyok analfabéta, de varázsló sem, egyszerűen feltettem és hagyom, hogy végezze a dolgát. nem akadok meg olyanokon, hogy úristen felzabált 800 MB ramot meg mér teker néha üresjáratban a vinyó. ezek baromságok, valljuk be.

    * márkás, gondosan összeválogatott, esetleg brand gép, tisztességes supporttal. itt a supporton azért elég nagy hangsúly van, mert igazából a hardvergyártók a főszemétgecik, amikor egy eszköz nem képes egy 2006 végén kiadott rendszerrel együttműködni.

  • sghc_toma

    senior tag

    válasz Dave™ #6 üzenetére

    Annyira bírom, hogy nálad minden mindig tökéletes és szélsebes, csak a sok hülyének (hüjének) vannak gondjai.

    nem csak nála tökéletes ám minden... csak nem mindenki olyan türelmes, hogy ezredszer is leírja... beta2 óta használom, az elején volt vele annyi gondom, hogy a beta radeon driver nem szerette az OpenGL-t...

    [ Szerkesztve ]

    in asm we trust

Új hozzászólás Aktív témák