Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz fordfairlane #216 üzenetére

    Figyi, az, hogy nem fizettek osztalékot a részvényeseknek, szerintem elég bizonyíték arra, hogy itt valami gebasz is van. Nemdebár? Miért nem? Kapzsiságból? Nem gondolhatod komolyan... Akinek nem fizetik ki az osztalékot, az jó eséllyel megszabadul a részvényeitől, ha meg idén is ez lesz, nézhetünk más munka után. Mind a tizenkétezren. Úgyhogy ne nagyon keress itt összeesküvés elméleteket, mert nincsenek. Nekem is csak tippjeim vannak. Talán ha maradtunk volna a mobiloknál, és nem lenne benne a kezünk az

    - otthoni szolgáltatásokban (az Optika kiépítése pár milla lépcsőházanként, erre nem egy esetben azt mondja a közös képviselő, hogy itt nem lesz optika, mert nem lesz fúrás-faragás, a lakók nyugalma fontosabb - meg a nagyábelanitát, azt neki, mondom én.)
    - biztosítási ágazatban
    - energiaszektorban (villany, gáz)
    - műszaki cikk (tévé, laptop) eladásban
    - egészségügyben

    és még sorolhatnám, tán kiszámíthatóbbak lennének a költségek. De mi mindenütt ott vagyunk (OCP), a magyar piac meg ingatagabb, mint én fél üveg pezsgő és 4-5 pálesz után.

    Malachi: tudtommal a magyar törvények engedik a felmondást egyoldalú módosítás esetén, 15 napon belül.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák