Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Adebayor #83 üzenetére

    Nem garancia, hanem elállás, Samsung 990 PRO 1 TB. A hírek alapján szar van a palacsintában, ezért visszavittem a 13. napon tegnap. Így is meetingek között-alatt telepítettem a Windowst az új SSD-re, tudtam volna nélkülözni (mindkettőt ;]).

    Ma írtak, hogy elfogadják az elállást, de 30% amortizáció, mert 703 Gb (sic!) írás alapján a terméket jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladóan vettem használatba. (Ez a kormányrendeletből van.)

    Kivonatoltan azt válaszoltam, hogy:
    - Ha ez nem egyszeri, hanem állandó terhelés lenne, akkor is több, mint 30 év alatt merítené ki a 600 TBW-t, vagyis ez egy nulla.
    - Manapság a rendszer, adatok és egy Call of Duty is lehet ennyi.
    - Én valamivel 300 GB fölötti adatot másoltam rá egyszer (ez kevés), a másik fele a full format lehet, ami egy olvasás-írás ciklus a nem üres blokkokon.
    - 25-én jutott el hozzám a hír, amiből a termék tulajdonságait és működését bizonytalannak ítéltem és inkább elálltam.

    Azt nem említettem meg, hogy Gb =/= GB, itt nyilván az utóbbiról van szó. De az is lehet, hogy GiB, ezt már nem feltételeztem. Meg azt se, hogy szerintem nekik se az írásmennyiséggel, hanem a cucc eredetével van az igazi gondjuk, mert öt év helyett hármat adtak rá, és samsungos garjegy se volt hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák