Új hozzászólás Aktív témák

  • Pixa

    aktív tag

    válasz Bird #62 üzenetére

    Azért nézzük a másik oldalt is! Fejlesztenek. Ahhoz ugye pénz kell! Na, már most azt nem fog a helyi önkormányzat adni. Illetve amit ad, na azzal maximum egy darab lőszert jó ha megtudsz venni!
    Bármennyire hirdet békét a világ, akkor is a fegyverkereskedés lesz legálisan és illegálisan is az a biznisz amibe mindig lesz pénz.

    Az, hogy például én inkább számítógép- és notebookházakat terveznék és nyomtatnék, vagy épp bútorelemeket stylelistoznék össze-vissza, az egy dolog! Mindannyian sztárok mások vagyunk, más-más igényekkel.

    Tegyük fel, a mai világba lenne nekem egy 3D-s nyomtatóm. Készítenék vele bútorokat amik ugyan fogynának, de azért szeretnék fejleszteni. Megkeres valaki, hogy fegyvert lehet-e nyomtatni? Nos, elsőre rávágnám, hogy nem! De amikor fenyegetnek vagy épp olyan összeget kínálnak... Szerintem elég sok ember a pénzre rábólintana!

    Mondjuk azt nem értem, hogyha még ott van egy rakás fegyvergyár akkor miért kell 3D-s nyomtatott fegyver? :F
    Lehet én vagyok nagyon hülye, de ez számomra egy nagy dilemma!

    "...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

Új hozzászólás Aktív témák