Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolvar

    senior tag

    válasz Narxis #28 üzenetére

    Ezt a hülyeséget te se gondolod komolyan?
    A gyerek gyerek.Nincs felügyelet nincs eredmény 90%-ban.
    Írni olvasni számolni milyen digitális oktatás tanít meg?
    Közösségben élni viskelkedni szocializálódni melyik digitális oktatás tanít meg?
    De persze akkor tanár se kell már nem, egy gép is kitud küldeni egy feladatot, minek ehhez tanár….
    És persze akinek 3-4 gyereke van munka mellett hogy a kis lószerszámba fogja managelni ezt?
    Rég olvastam ilyen idióta kommentet…

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

  • bolvar

    senior tag

    válasz Gargouille #51 üzenetére

    Szóval ha a gyerekeimet bekell iratnom majd(mert bekell ugye) a 7 éves fiaim majd maguktól szépen leülnek és megtanulnak mindent amíg a feleségem meg én dolgoznunk. Villants már meg azt a módszert ami megoldja ezt.
    Persze számolni is megtanulnak otthon egy tabletről no worry.
    A digitális oktatás semmire nem jó, jelenléti oktatásnál is szarnak az iskolára sokan, hát még digitálisan.
    Persze egyetemen más tészta, de mindenki elfelejti, (neked legalább a szikra benne van a hozzászóláaodban), a digitális oktatást is meg kell tanítani egy gyereknek!
    Ez mindenki okos hozzászólásából úgy ámblokk hiányzik.
    Nem igazán látom most(szerencsére mi még megúsztuk) miként oldanám meg a gyerekeim oktatását otthon ha arra kényszerűlnénk.
    Logisztika kell igen, de ha mind2 dolgozunk hogy logisztikázol segíts ebben is, mert ha csak egyikünk cége nem nyom ho-t baszhatjuk kb.

    Engem is megtanítottak olvasni írni számolni, de nem ugyanaz tudni valamit és továbbadni! Van mindennek módszertana a tanításnak is, erre van a tanár hogy tudja.

    Egy alsós gyereknél totálisan kizárt a digitális oktatás nálam, pont.
    Ha felsőig ezt megtanítanák nekik talán.

    De itt jön a számonkérés, ugyanekkora kérdés mert digitálisan ugye hagyjuk is inkább, feleségem vizsgái is mind komolytalanok voltak(gyesen beiratkozott újra egyetemre).
    Ezeket nem lehet jelenleg megoldani.

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

  • bolvar

    senior tag

    válasz Corleone33 #74 üzenetére

    Persze hogy szarnak rá, nehogy már dolgozni kelljen nekik :D
    Kikellene találni miként tudna működni, arra módszertant kidolgozni, tanárokat ehhez találni, gyakorlóiskolában bevezetni, rengeteg meló lenne ezt praktikusan kivitelezni egy alsós gyereknek, hogy a késöbbieknek ne egy alt tab-al nyomja a game-et a nagy digitális oktatásban.
    Most megmondák old meg. Rossz volt nézni a barátokat rokonokat mit szívnak.
    Máaodállásban besegítek egy suliba bevezettem nekik az o365-t, javasoltam a teamset, konkrétan le se szarták, facebook, google, zoom, skype vagy csak email keverve... Ez a "digitális" oktatás jelenlegi valósága.

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

  • bolvar

    senior tag

    válasz #54625216 #76 üzenetére

    Ezt azért én másképp látom, nem 98-at írunk minden adott lett volna hogy átgondoltam egységesen menjen ez a csoda oktatás.
    Btw én az évismétlésre szavaztam, bármennyire is radikális.
    Mikor ismerősnek katéterezést akartak digitálisan megtanítani, akkor röhögtem el magam, lesz egy generáció aki ilyen tudásokkal lesz felvértezve adott esetben. Kár volt erőltetni.
    1 év kihagyással meglehetett volna teremteni ennek az alapjait legalább felsőtől kezdve.

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

  • bolvar

    senior tag

    válasz Corleone33 #79 üzenetére

    Nem húzom mert 40 éven belüli szórás van a korban, csak a nyitottság se volt meg az viszont ámblokk :D.

    #73
    Igen megtanítottam őket 1-2 dologra de azért olvasni meg számolni nem ugyanaz 😂
    Bízom benne mire odajutok nem lesz már ennyi probléma meg kérdés ezzel kapcsolatban.

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

Új hozzászólás Aktív témák