Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    :Y Ritkán döbbenek le, most nagyon, Divot ez ütött.
    (imho ezegy vicc.? vagy nem?)

    btw BBCben volt úgy 3-4hónapja, hogy arra járt vmi fő főmufti és azt tanácsolta a NBben élő muszlimoknak, hogy ugyanúgy ahogy a keresztényeknek el kell fogadniuk a hihetetlen szigorú szaudi/muszlim tveket/szokásokat ezen alapon a muszlimoknak is el kell fogadniuk NBban(és EUban gondolom) a NB/keresztény TVket, szokásokat.
    Mondom aztanemjóját ezígy szerintem is okés ha én ott járok arra beöltöztetem a nőmet burkába, nem pusziszkodunk, eldugjuk a keresztet, nyilt helyen nem imádkozunk, nincs alkohol ésatöbbi..... ők meg elfogadják a mi szokásainkat és ez így teljesen korrekt és okés is. Ők itt én ott. fair.


    Erre most hallom ezt.... Leszerelni a karácsonyfát, mert sérti őket...? A saját történelmünket, hitünket és hagyományainkat tiltjuk be és köpdössük meg.
    Nemsemmi és egy biztos: Ők sose fogják eztenni a hitükkel, a hagyományaikkal, a történelmükkel. Becsülöm őket, van tartásuk. Nekünk már az sincs.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #16741888 #121 üzenetére

    ''vallási hagyományokra nem kell figyelni.''
    Te most tanácsokat adsz hívőknek? Ihaj, nemkezded gyengén....


    ''nekem radikális véleményem van az egyházról, de ez is csak arra való nekik hogy több pénzt szedjenek ki az emberektől, de mondjuk ez egész évben jellemző rájuk, szóval nem túl meglepő.''
    Mármint a te véleményed is csak arra való, hogy minnél több pénzt szedjenek ki belőlünk? vagy az egyház való arra, hogy minnél több pénzt szedjenek ki belőlünk?
    vagy a pogányoktól átvett szokások?
    :F

    Nekem is rendszeresen összeszedetlen és érthetetlen a stílusom de a tied még az enyémhez képest is egy katasztrófa.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz divot #152 üzenetére

    vagy nem értelmezik félre. Koránban vannak részek amik elött biza ott van, hogy ezeket a részeket szó szerint kell értelmezni és ezen részek között bizony ott van egy ami enyhén szólva is a vallás fegyverrel való terjesztéséről szól.
    Mindig elfelejtem hányadik szúra.....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák