Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz shotika #61 üzenetére

    Oké, maradjunk annyiban, hogy a "gamer társadalom" egy bizonyos, szűk szegmensének valóban fontosak eme spéci monitor jellegzetes specifikációi. (már amelyik)
    A többiek meg a vásárlással legfeljebb szeretnének betagozódni e szűk tartományba és megveszik ha kell, ha nem, mintegy kinyilatkozásképp.
    És valóban, a gyártók -főleg a pc piacon- csodálatosan meglovagolják e jelenséget.
    Na, engem ez utóbbi piaci trend rendkívűl irritál és nyilván ezt projektáltam eme termékre; mely árúcikk igaz nem minden téren -hisz itt van a p.vakítás mögött tényleges tartalom is- , de mégis markánsan képviseli a gamer társadalomnak
    (a gémerek köztársasága bazzeg, az :U ) szánt cumókra oly' jellemző tulajdonságokat.

    Egyébként néhány éve pepitában ue. ment a (fél)profi Dell monitorokkal, vette minden rágerjesztett wanabe artista; azt' amikor kiderült, hogy játékra, filmnézésre, meg úgy általában másra nem jó, mint amire kitalálták, akkor ment a sírás.
    De kell az ilyen-olyan profi cucc, mert azzal azonosulva én is azzá válok.. ja persze, de ehhez mindenképp elengedhetetlen, hogy a pH!-s aláírásodban is szerepeljen a metéria pontos típusa :DDD

    Csandi: bevallom töredelmesen, az előző, neked szánt hsz-mben csak egy büdös nagy, félszerzet-gourmet melák manifesztuma voltam :))

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák