Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ]Phobos[

    senior tag

    válasz atesss #50 üzenetére

    Már most elszálltak a népek, itt a PH! aprón is. :O P4-et már nem éri megvenni, vagy olcsó és szar, vagy ha használható, már olcsóbb egy S775 konfig. Ha még hiány is lesz a quad procikból, közben csökken az I5-7 ára, könnyen lehet, hogy nem fogja megérni az a pár ezres.

    smkb:

    Nem átlag júzerről beszéltem, hanem az itteni fórumról, és bár ma már sokan konvertálnak, használják egyébre a gépüket, a játék a fő húzószegmens.
    A négy magot is kevés játék használja, ez a jövőben változni fog, de ha 2 év múlva lesz standard a több mag maximális kihasználása, akkor majd elég lesz akkor váltani. Arról nem is beszélve, hogy a zIntel nem tartaja sokáig életben az új foglalatokat.
    Arra meg, hogy az 5870-et nem lehet kihajtani, mégis növekszik az FPS-s a proci húzására, had ne én találjak választ neked.
    Ami meg a memóriát illeti, logout-on volt teszt és nem volt különbség, de ha azt veszed, hogy a DDR3-mas ramoknak rosszabb a késleltetése, akkor megint csak nem vagy előrébb, mert drágábban nyersz 5-15-x %-ot max, ami megint csak nem látszik az FPS számban. Persze vehetsz tunning ramot is, de azt DDR2-ből is tudsz, megint csak olcsóbban.
    A lényeg röviden, amit már n+1 alkalommal leírtak azzal együtt amit előzőleg írtam neked, hogy régebbi konfigról megérheti váltani, de Core konfigról felesleges. Persze ha pénzes csávó vagy és kell az élet érzés, meg a frissen kibontott hardware illata, az a te dolgod. No offense.

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Új hozzászólás Aktív témák