Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Morden24 #459 üzenetére

    Te figyejjémán, hallottál már olyanról, hogy valakinek megdöglik az alaplapja, és mondjuk nem pont ugyanolyannal pótolja, hanem egy másikkal? Emiatt miért is kell nekem újratelepítéskor 2x10 percig telefonon baszkódni?

    Jahogy akkor vegyek dobozost. Namámost te szarod a pénzt? Mert egy dobozos Business ára egy erős átlagosan kereső embernek is félhavi fizu. Nem egytized, mint az Egyesült Államokban, nem egy tízenödöt, mint Németországban, hanem a fele. Nem veszek dobozost.

    Hogy az MS-től elrugaszkodjunk: volt egy vacak laptopom, amin 6 windows újratelepítést csináltam, mire kiderült, hogy kuka. Vettem egy dobozos Nero 8-at. Már a második telepítésnél kérdezősködött, hogy mért akarok egy használt szériaszámmal telepíteni, az utolsó installnál meg közölte, hogy nem aktiválható. Egy hónapomba került, mire a saját, pénzért megvett dobozos, legális Nero-mat újra használni tudtam.

    A DVD-n megvett játékokat lemásolni nem lehet, de a DVD kell a futtatáshoz. Magyarul a licensz korlátlan, kivéve, ha tönkremegy a DVD.

    Úgyhogy amikor hallom az ilyen uszító, polgárpukkasztó szövegeket, hogy szeeegény szoftvergyártóktól mi pénzt ellopok, akkor mindig úgy érzem, hogy én már fizettem egy talicska pénzt szoftverre, meg még fogok is, de ezzel együtt is irány a torrentoldal, a szegény szerencsétlen szoftverfejlesztők meg mennek a picsába.

Új hozzászólás Aktív témák