Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #64791808 #471 üzenetére

    Emiatt miért is kell nekem újratelepítéskor 2x10 percig telefonon baszkódni?

    Azzal, hogy neked a rendszer nem tetszik, nem tudsz mit kezdeni. De bevallom, engem ez abszolút nem érdekel, mert nem arról volt szó, hogy szegény csórinak (aki nem szarja a pénzt) gondot jelent-e a zöld szám 2x10 percig való hívása, hanem arról, hogy az OEM mennyibe kerül.

    Jahogy akkor vegyek dobozost. Namámost te szarod a pénzt?

    Hasonló stílusban: ha neked a 2x10 perces telefonálás gondot jelent, akkor igen komám, vegyél dobozost. Nem lesz ilyen gondod.

    Úgyhogy amikor hallom az ilyen uszító, polgárpukkasztó szövegeket, hogy szeeegény szoftvergyártóktól mi pénzt ellopok, akkor mindig úgy érzem, hogy én már fizettem egy talicska pénzt szoftverre, meg még fogok is, de ezzel együtt is irány a torrentoldal, a szegény szerencsétlen szoftverfejlesztők meg mennek a picsába.

    Ha tudnám, hogy ezt miért nekem írod? Abban a hsz-ban, amire éppen reagáltál, elég feketén-fehéren leírtam, hogy nem érdekel a szoftvergyártóktól ellopott pénz. A tőlem ellopott idő és kényelem érdekel, a warezosok miatti túlzott júzerszopató védelmek érdekelnek, a nagypofájú letöltögető karosszékharcosok érdekelnek, meg az idióták, akik azt hiszik, hogy egy vacak PC meg szélessáv kicsengetése után alanyi jogon jár nekik más, egyébként fizetségköteles munkája.
    Ez érdekel.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák