Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz cintula187 #18680 üzenetére

    Nem meglepő.. Legalábbis számomra...
    Volt egy csaj ismerősöm.. Ő is ette a telefonokat.. Mindig szétharapta a sarkait és be volt törve a széle.. Nem volt olyan telefonja amit egy-két hét után ne kezdett volna megrágni..
    Egy megoldás van rá!

  • PPatrik

    aktív tag

    válasz cintula187 #18680 üzenetére

    Alapvetően nem rágom folyton a telefonom, de ha nagyon unatkozom akkor megesik, hogy valami a számban köt ki. :DDD Aznap egy helyi bringatúrán (ahova illendő volt elmennem) gyökér tempó volt, a fordulóig be sem melegedtem és ott kellett várni 2 órát. :D Szóval szépen a fejemet kitámasztottam a telefonommal a padon üldögélve és egyszer csak reccs. :D Esküszöm, tollakon kívül még soha semmi nem esett áldozatul. :B

    On: A garanciához mit szóltok? Csak az üveg törött, közvetlen a kijelző előtt kb 1x2mm sérült a sarokban. A garancia feltételeit elolvastam, semmi erre vonatkozó kitételt nem találok. A fizikai behatás értelem szerűen nem érintette az akksit, de ha szerintük mégis, akkor szép kis fogyvédes ügy lehet belőle...
    Másrészt: lehet van rá telekomos biztosítás, amivel kettő gond van: Sokat kell fizetni, hogy a mondva csinált ( vagy harapva? ;] ) hibát megoldják és utána mehet gariban is szervízbe, hogy akksit cseréljenek, feltéve, ha nem jár garancia vesztéssel a biztosítós javítás. ( Vagy úgy összehajtom, mint MK VII és akkor akksit is cserélnek. :)) )
    2. gond: A biztosító csak a rendeltetésszerű használatot befolyásoló hibát javítja és az a kis törés nem ilyen, de még lehet az akksit is be lehet magyarázni, hogy nem.

    Ráadás: ma lehalkult a felső beszédhangszóróm, hangerő maxon van, de amikor kicsörög azt alig lehet hallani, amikor beszélnek a túloldalon akkor pedig nagyon kell fülelni hozzá, hogy halljam.

Új hozzászólás Aktív témák