Új hozzászólás Aktív témák

  • gianone

    őstag

    válasz szemy94 #16405 üzenetére

    Fogas kérdés. Én 2016 tavaszán vettem 15000 forintért Telekomnál, és rögtön feltettem az akkor is már atomstabil 6.0 bétát (B524), áprilisban jött a rendes. Ez így szerintem tuti vétel volt alapból, de a szolgáltatónál biztosan a legjobb. Nem játszom, így mindegy igényemet kielégítette, kielégíti, EMUI-t is megszerettem, minen problémájával együtt (értesítések, frissítés), különösen a témákat és a hálózati alkalmazásokat. Akkor a Marshmallow is nagy szó volt ebben a kategóriában. 50 körül vagy felette már akkor sem biztos, hogy ezt vettem volna, az elmúlt fél évben meg már biztosan nem. Főleg, mióta tudni, hogy nem kap Nougatot. Amit egyébként nem fejlesztés miatt nem kap, hanem kompatibilitási problémák miatt. Ez szimpla pech. A meghajlás gáz, nekem is kicsit olyan, de szerencsére hibátlanul műxik, kop-kop. Amúgy hiába mondják, hogy ma már ez a kompakt, nekem még ma is sokszor túl nagy. Mikor beszélek figyelnem kell rá, hogy miként tartom, a zsebemben sem fér el rendesen, leülni meg teljesen kizárt vele. Egyszerűen nem tudok napközben simán rohangálni, tenni-venni vele, hogy ne kelljen rá figyelni. Míg a Moto G-vel simán egy UltraBalatont végigpörgettem úgy, hogy nem kellett vigyázni rá. Nyilván nem dobáltam azért.
    Az új érdekes, nekem tetszik, de még nagyobb. A hardver pöpecnek tűnik, és az ára is sem rossz. Egy kisebb akcióban is már tuti vétel. A nevét és a koncepciót nem értem. Amit tudni lehet, egy modernebb P9 Lite kb. Gondolom, P10 Lite azért nem lehet, mert nem előzheti a P10-et. A P8 Lite meg nagy siker volt. Mindenesetre fura.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 1610i Huawei Nova

Új hozzászólás Aktív témák