Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz Aryon87 #9426 üzenetére

    Én ha ez tönkre menne ismét P40 Pro-t vennék. Van egy Samsung S7 tabletem, amit nem tud a P40 pro, majd tudja a tablet és csókolom. Annyi csúcskészülék volt már a kezemben a tavalyi modellekből, hogy még jobban megszerettem a P40 Pro-t, kicsit állva hagyta a mezőnyt minden téren pár évre. Sajnálatos ez a helyzet cserébe a google lehallgatós erőszakos reklámos mosléksága nincs jelen. Viszont és ez isha4d0w fórumtársnak írom. A Huawei mióta felgáncsolták lett ilyen trehány a frissítésekkel, emlékszek a Mate 9 pro-t 4 évig támogatták, 3 főverziót kapott és 3 évig előző havi biztonsági szint volt rajta állandóan és 4-6 havonta mindig hoztak be valami újítást, nekem ez hiányzik innen csak, és ez a helyzet sajnos meglátszik az utóbbi modelleken. A P50 Pro tényleg sok dologban visszalépés és előre meg semmiben az akkumulátor és hardvert kivéve, de az meg a Mate 40 pro-hoz nézve megint semmi plusz. Én láttam 90 ezer forintér HA!-n is p40 Pro-t, majdnem megvettem második telefonnak :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák