Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztyepadzso

    őstag

    válasz Peace #20737 üzenetére

    A Huawei saját alkalmazásboltja, ami eddig is volt(olyan mint a Galaxy Store, vagy az amazon -nak a sajátja-ez utóbbi szintén elérhető, ha jól emlékszem, de ÉN sosem próbáltam). Annakelőtte a kínai közönséget szolgálta ki nagyjából, a GMS elvétele után pedig igyekszik annak a helyét kitölteni. Ugyanaz a fejlesztő rakja fel az appokat, mint a GP-re, de lehet, hogy másik verziószámmal, aminek az az oka, hogy az Appgalery-s verzió pl nem támogatja(vagy nem támogathatja) a Google Drive-ba a biztonsági mentést, lásd Viber esete. Ilyenkor a Huawei Cloudba kerül a Viber mentése, a kettő között meg nem tudom, milyen út vezet.
    Ennek elkerülésére(ha ez zavar), akkor az Appgalery-ben ki kell kapcsolni az automata frisítést, a felbukkanó, GMS-es appok frissítéseit pedig ignorálni kell(az ignoráló gombbal).
    Én a saját appjait kb hetente manuálisan frissítem(pl petal videoszerkesztő, ami be van építve a telóba, szerintem nagyon jól sikerült).

    Ezenfelül a AG felajánlja a telepített appok APKPure-os ój verzióját, ha ott fent van, ez inkább véleményes szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák