Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Helló

    A segítségeteket szeretném kéni!

    Navigációra szeretném használni a telefont. Quadlock telefont tartót vásároltam (sajnos).

    A gyártó nem gyártott ehez a készülékhez speciális tokot, így maradt az "Universal Adaptor"
    Ami egy kis műanyag darabból és 3M-es ragasztóból áll.

    Ezekhez a készülékekhez készült ilyen speciális tok:

    Így néz ki maga a speciális tok, természetesen telefononként valamelyest eltérő:

    Ilyen az univerzális adapter hozzá:

    Amiben a segítségeteket szeretném kérni:

    1: A fentebb említett listából van olyan telefon ami méretileg egyezik a Nova 5T-vel?
    Ha igen akkor melyik? Nem gond ha a kamerát, mikrofont, hangszórót kitakarja, csak magát a telefont fogja rendesen.

    2, Ha nincs egyező méretű készülék, akkor viszont olyan tokot keresek ami full műanyag, és sík felületű. Arra rá tudnám ragasztani az adaptert, mert magára a telefonra nem ragad meg, próbáltam. Tudnátok nekem ilyet ajánlani hozzá?

    Bővebben a gyártó tollából:
    Please Note:
    The 3M™ VHB adhesive will adhere to smooth, non-textured, non-porous surfaces such as plastic and metal. It will NOT adhere to rubber, silicon, TPU or soft touch coatings.
    Please ensure the application surface is thoroughly cleaned and dry before applying the adaptor.
    The 3M™ VHB adhesive is a single use adhesive, it is NOT re-usable.

    THX

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák