Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz kali #3822 üzenetére

    Lehet én gondolom rosszul, de szerintem nem az a feladata a topikgazdának, amit te megfogalmaztál.

    Nem a többség érdekét kell szem előtt tartva rendet tartani, mert ennek analógiájára ha 10 megnyilvánulás 6 - 4 arányban oszlik meg egy probléma vonatkozásában, akkor te a 6 mellett foglalsz állást, akkor is ha mondjuk te a 4-betartozol, mert hát a többség ugye.
    Példaként tudnám említeni a OnePlus5 telefon esetében a jelly effect jelenséget, ami miatt sokan panaszkodtak és még többen úgy tartották, hogy fel van fújva. Hogy foglaltál volna állást? A topik békéje érdekében rendre utasítod aki ír róla?
    A személyeskedésig fajuló vitát kell megelőznöd, nem magát a vitát.

    Nem az a gond ha itt a fórumon 1-1 topikban megjelennek a kritikus vélemények is, hanem az ha vki ezt nem képes helyén kezelni és még a topikgazda is nyíltan, időnként az objektivitást nélkülözve foglal állást.

    Ezt alapozom főleg a mondandód második felére, amit eddig szinte csak elvakult iphone fanoktól olvastam a fórumon:
    - ha nincs ilyen telefonod mit keresel itt, mit okoskodsz?

    Én azért látogatom többek között ezt a fórumot is, mert kiváló készüléknek tartom a telefont és gondolom sokan azért is látogatják, mert képet szeretnének kapni pro és kontra mielőtt vásárolnak és kissé visszatetsző, amikor a topikgazda minden kritikára azonnal rárepül és szinte próbálja önmagának igazolni a vásárlásának helyességét.
    Nincs hibátlan telefon, ez sem az.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák