Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    Ha eladod azért, mert úgy lefagyott, hogy ki kellett venned az akksit is, akkor a jövőben nem sok telefonod lesz, ugyanis ez mindegyik androidos telefonodon előbb-utóbb elő fog fordulni. Symbian-on és Bada-n is előfordul ráadásul, de szerintem a feature phone-ok sem teljesen kivételek ez ügyben. Ez a telefon alsó kategóriás android, azonban ahhoz képest eléggé jól teljesít és a kijelző betekintési szöge is elég jó. Néha bosszankodom azért, hogy nem indít el egy-egy jó játékot, vagy a játék elindítása után kilép. Utóbbi az Earth and legend című játéknál történt, a játék szépen elindult, ki lehetett választani a beállításokat stb., majd mielőtt elindult volna a játék ténylegesen játszható része (ahol mászkálni kell), a játék magától kilépett. Ez már más (jobb) játékoknál is előfordult. Nem tudom hogy mi lehet ilyenkor a hiba, én a kevés memóriára saccolok. Remélem, hogy ezt a problémát sikerül majd a későbbiekben valahogy orvosolni. Próbáljátok ki ti is az Earth and legend-et (hátha nektek elindul), mert baromi jó játék lenne egyébként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák