Új hozzászólás Aktív témák

  • Alabástrom

    senior tag

    válasz Prien #48 üzenetére

    Maximálisan. :))

    A méretéből adódóan nem való bárkinek (valószínűleg az emberek többségének nem), de ha a méret valakinek bejön, akkor a tartalomra nem hiszem, hogy bárkinek panasza lenne. Stabil, gyors, nagyon szép és jól látható, világos képernyő, brutális akku, és én nagyon szeretem az EMUI-t is. Az a fajta user vagyok, aki viszonylag ritkán veszi elő a telefonját, de akkor nagyon. Erre ideális masina. Ekkora képernyőn fantasztikus a felhasználói élmény, a céges Samsung Galaxy Note 4-esemet utálom mellette.

    Hozzátenném, hogy játszani egyáltalán nem szoktam, azzal nincs tapasztalatom. Írni, olvasni, internetezni, illetve minden vizuális felhasználásra álom. Engem telefonálásnál sem zavar a nagy méret. Az meg, hogy hogy néz ki... Elég sokan megbámulják, elkérik, kipróbálják, de engem nem zavar, sőt, néha nagyon kellemes/vicces beszélgetések kerekedtek ki belőle.

    Most 9 hónapja vettem, azóta sem bántam meg.

    Egyetlen hátránya a hordozhatóság. Kabátban, zakóban nem probléma, farmernek csak farzsebébe fér (és abból is kilók egy kicsit). Ha valaki zsebben akarja hordani, az problémás. Én már elég rég rászoktam arra, hogy táskát hordok magamnál, mert már a normál telefont+pénztárcát+kulcsokat is utáltam a zsebembe gyömöszölni. Úgyhogy nekem így a hordozhatóság sem gond, de valószínűleg a legtöbb embernél ez kizáró ok lenne.

    szerk - az enyém még Huawei Mediapad X2 (GEM-702L) név alatt fut, nem tudom, ez mennyiben más a Honor X2-től. Minden esetre ez még sosem fagyott le, Indult újra spontán, vagy ilyesmi. Szoftveres hibát Sem találtam még benne, bár nem is kerestem... :)
    Ja, és jobb a térerő rajta, mint eddig bármelyik másik telefonomon. (erdő szélén lakok, úgyhogy ezt eléggé a bőrömön érzem)

    [ Szerkesztve ]

    Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

Új hozzászólás Aktív témák