Új hozzászólás Aktív témák

  • mb9

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is kihasználtam az ediginél lévő akciót, így H6ról váltva leírom a tapasztalataimat.

    - Out of the box hiányzott egy pár beállítás, nevezetesen a "notifications turn on screen" és a "show detailed notification info" - ez a 2 ugye azért felel, hogyha kikapcsolt kijelző mellett jön egy értesítés, akkor bekapcsol a kijelző és megjelenik, hogy mi az. 3rd party appal az elsőt meg tudtam oldani, a másodikat nem. Factory reset megoldotta és megjelentek. És ezt halkan jegyzem meg, nem vagyok benne teljesen biztos, de mintha a factory reset óta az ujjlenyomat olvasó egy hangyányival lassabb lenne.
    - Az autóban leejtettem a telefont (igen, baromira csúszik) és a keret meg az üveg találkozásánál szépen meg is látszik, szerencsére elöl van :DDD Olvastam, hogy könnyen karcolódik, eddig ezt leszámítva vigyáztam rá és az előlapon és a hátlapon semmi karc egyelőre. Tokért holnap megyek, fóliát még nem találtam jó árban, és a lekerekített kialakítás miatt sem tudom mi lehet az ideális megoldás.
    - SOT 95-ről 50 körülre merítve 2 óra, szóval átlagosnak mondható, folyamatos 4G és/vagy wifi mellett, közepes fényerővel.
    - Szoftveresen semmi meglepetés nem ért, a fő beállítások elvégzése után kifogástalanul működik. Habár a H6 is tökéletesen végezte a dolgát, soha nem lassult be vagy fagyott le (pár random újraindulás azért akadt), így a felhasználói élményben maximum a kijelző minősége miatt van különbség, nagyon szép, talán egy kicsit túlszaturált, de nem zavar.

Új hozzászólás Aktív témák