Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Cs1csó #227 üzenetére

    Inkább a különbözet miatt, hogy ne egyszerre kelljen a VGA-val. Annyira ki vannak lőve a VGA árak az űrbe, hogy állandó para, mikor zuhan be az egész hóbelevanc és esik egy 130k-s kártya 80k-ra. Nem tudom mi fújja ezt a lufit, de valami miatt egyelőre nincsenek rászorulva az értékesítési darabszámok emelésére az látszik. Újabb bányászbulira spekulálnak, vagy az ég tudja, de a régi árszintek nem véletlenül alakultak ki. Nyilván nem jók a számok most, hogy a bányászokon sincs éppen a dili.
    Ha nem áll vissza a rendes kerékvágásba a piac bárhogy is lesz, muszáj lesz választani melyik legyen előbb és emiatt lehet, hogy inkább rendszert veszek "előre" kvázi "tartani" mint VGA-t.
    Hiába várok ki, mondjuk 2060-at ivy-be tenni egy év múlva is hülyeség lesz, hiába lesz esetleg sokkal olcsóbb, szóval valamikor el kell majd engedni a lapot+procit+ramot.
    Talán az MS biztonsági javítása miatt pár generációt tudok majd lépni filléres különbözettel. Valami olyan német levetett i7-es cuccra esetleg kicserélem a 3570K-t, amin ha kikapcsolom az MS védelmet és rádobom a vizet akkor egy jobb VRM-el már elég lesz a VGA alá, amire cserélni tudok. Nem tudom, még rágom, még drága ill. én annak érzem.

Új hozzászólás Aktív témák