Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz eclipse19 #48 üzenetére

    Az a baj, hogy akik így letámadtak, hogy hádemér.. azok komolyan is gondolják :D Ezek után meg nehogy azt mondják nekem, hogy az a jövő, ahol minden egyes állampolgárnak van beleszólása, illetve korlátlan(leszámítva a felnőttkort) szavazati joga. Annyira szeretem, mikor Mészárossal jönnek.. ha így sem, meg úgy sem marad belföldön a profit(bár erről így végigpörgetve egy kommentet sem láttam), akkor miért irigykednek sokan, hogy nem egy külföldi üzletembernél van, hanem egy magyar, belföldi (báb)üzletembernél?

    Most volt pont a napokban egy cikk, hogy talán Leventének, akinek kellett 700 millió forint, abból 120-at Mészárosék álltak... hasonló cikk a Strabaggal pl mikor volt? Illetve ha már személyes tapasztalat is van, akkor miért van az, hogy amikor anno a Strabag volt fővállalkozó egy építkezésnél, akkor minél kevesebbet akart kifizetni egy alvállalkozónak, és minél több pénzt akart befagyasztani mindenféle mondvacsinált garanciákra hivatkozva, ellentétben a mostani Mészáros-csoporttal, akik szó szerint azonnal és minden további nélkül kifizetik az eléjük rakott számlát?

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák