Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz ecology_83 #516 üzenetére

    Ha veszel egy uj sört, egy uj fajta cigit, megkostolod és nem tetszik akkor visszakapod az árát? Filmnél mondjuk a trailerek nem alkalmasak előzetes minőségellenőrzésre (vannak viszont fórumok, imdb, egyebek ahonnan ki lehet szűrni, hogy mi érdemes megnézésre és mi az ami a letöltés sávszélességfoglalását se éri meg), de zenénél azért bármibe bele lehet hallgatni és csak akkor megvenni, ha tetszik.

    Ha egyszer megvettem akkor az enyém legyen örökre

    Ha veszel egy mozijegyet, akkor se lesz a tied örökre a film (monjuk ez pont rossz példa, beismerem, mert 2 mozijegy árából megvan dvd-n).

    Igazából ezt a tulajdonlási vágyat nem értem. Legyen nagyon olcsó is, legyen azonnal online is és legyen örökre is az enyém. Nem tul sok opció ez egyszerre? Ha valami akkora mestermű, hogy évente ujra kell nézni, akkor megérdemelnek annyit az alkotók, hogy megvedd dvd-n. Ha meg egyszer megnézős tucatfilm, akkor minek létrehozni a 10000000 másolatát a te vinyódon a "ZS:/filmek/láttam/elég_volt_egyszer/" mappában?

    Most tök komolyan, a letöltöt N terrabyte filmből ki az aki egynél többször megnéz egy átlagos filmet, sorozatot? Vagy önkifejezési eszköz, hogy " nekem megvan az összes létező film és sorozat 2000 óta"?

Új hozzászólás Aktív témák