Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    Sokan szidják itt rendőröket meg a BRFK-t...Sün így Sün úgy...holott egyeseknek halvány gőzük sincs az egészről, hogy ez miként megy.
    Vannak olyan bűncselekmények amik pl. nem vonatkoznak civil polgárokra...ilyen pl. a Parancsmegtagadás, vagy akár egy Szolgálat alóli kibúvás.
    Ha nem végzi el azt a beosztott rendőr amit az elöljárója meghatározz neki, akkor hamar a katonai ügyészségen találja magát. Jobb esetben egy rendfokozatban visszavetéssel és egy pénzbüntetéssel megússza. De legrosszabb egy rendőrnek, ha megszüntetik a szolgálati viszonyát és kap egy-két évet Tökölön a VIP körleten.
    Talán aBudafoki esetről is tudnak egy páran. Ezek a rendőrök sem örömmel és dalolva tették azt amit tettek. Nem hiszem, hogy bárki vidáman és mosolyogva rohan le egy többgyermekes családanyát és egy szívbeteg nagymamát.

    Volt olyan rendőr a razzia során, nem is egy... aki az nCore-on is regelve van/volt. Ezt biztos forrásból tudom. Szerintetek Ők örülnek, hogy ezt kellett csinálniuk...csinálniuk kell és kuss! Vagy írhatja a jelentést, amit az elöljáró vagy 3X s visszadob, mert nem fogadja el.
    Valamint a lefoglalt szervereket nem piszkálhatják és nem használhatják fel saját célra, mert bűnjelnek minősül. Ha valamelyik rendőr okoskodik és megfogják a fegyelmi tiszt szétfingatja a fejét...jobb esetben. Rosszabb esetben, meg Hivatali visszaélés, ami akár 3 év is lehet.

    Én sem örülök ennek a herce-hurcának, mert azért a 800 filmes DivX gyűjteményem nekem sem a Tesco-ból van.
    De majd csak lesz valahogy...én bizakodom.

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák