Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz buherka #277 üzenetére

    Pont ezt magyarázom én is. Majd biztos nálad is ügyesen kisütik hogy rendőrvédő vagy ahelyett hogy gondolkodnának.

    "Talán aBudafoki esetről is tudnak egy páran. Ezek a rendőrök sem örömmel és dalolva tették azt amit tettek. Nem hiszem, hogy bárki vidáman és mosolyogva rohan le egy többgyermekes családanyát és egy szívbeteg nagymamát."

    Na ez viszont vérlázító és igen nem kötelező rendőrnek menni ha meg beáll valaki akkor számoljon azzal hogy ilyen esetekben semmilyen jóérzésű embert nem érdekel hog kötelességből tette. Nem volt kötelező ebbe a munkakörbe lépni.

    [ Szerkesztve ]

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz buherka #277 üzenetére

    Amit írsz, abban van igazság, nekem is több gyerekkori barátomból lett rendőr, úgyhogy van rálátásom a dolgokra. Egyet viszont azért hozzá kell tenni: ha én tudom hogy a rendőrség egy tehetetlen balf@sz banda, és fő profilja a 60-nal száguldozók és a fájlcserélők megfingatása, miközben a közbiztonság hanyatlik, és a korrupció is burjánzik, akkor nem állok be közéjük csak azért, mert a felvételi könnyű, a munka lightos, a nyugdíj korai, és a pénz pedig tűrhető.
    Hanem keresek egy decens munkát, és akkor nem kell a rendőrtársaim nevében is szabadkozni, hogy bocs, de meg van kötve a kezünk...

    Ha egy testület szarát fel mered vállani azzal hogy beállsz soraiba, akkor nyugodj bele, hogy mások általánosítani fognak (mint a rendőrviccekben) Én például hamarabb mennék utcára mint hogy például akármilyen ellenőrnek álljak... mert milyen gyökér embernek kell ahhoz lenni, hogy más munkájának a kritizálását válasszuk hivatásnak. Persze ezt is ell kell végezni, de arra ott vannak az erre született seggarcok...

    A SÜN-özés meg azért megy (mivel nem TV-zek sokáig azt se tudtam honnan jön ez a faszság) mert azt azért mégse kaphatták parancsba a rendőr bácsik, hogy úton-útfélen csináljanak hülyét magukból...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák