Új hozzászólás Aktív témák

  • GyorgyM

    csendes tag

    válasz Sanya #135 üzenetére

    Kedves sanya.

    Ezt a fórumot valóban nem a Microsoft üzemelteti (látva a hozzászólók ikonjait valamint hozzászólásait, nem is lenne alkalmas az ügyfeleinkkel való kommunikációra)

    Ugyan nem kívánom a hibáját megerősíteni, amennyiben ilyesmivel találkozik, semmi probléma, a terméktámogatási infrastruktúránk éppen arra van, hogy az olyan felhasználók, mint Ön problémáit megoldja és higyje el, felhasználóink nagyon elégedettek mind a termékkel, mind a hozzá kapcsoldó (legyen az akár támogatási) szolgáltatásokkal, igaz a termék nincs ingyen, de a pénzét nem a ''semmire'' adja ki.
    Semelyik termék sem hibamentes, (bármilyen ''sajnálatos'', az OpenOffice sem.)

    Nem célom az OOo ahogy ön mondja, ''fikázása'', nem azért fizetnek.
    Az OpenOffice-ban természetesen konkurenciát látok, de a konkurenciát nem szidni kell, hanem a saját termékünkkel ''pluszt'' adni a felhasználónak, hisz ő végső soron akkor lesz boldog, ha a feladatait minnél egyszerűbben illetve gyorsabban tudja végrehajtani, függetlenül attól, hogy a szoftverét fizetett-e, vagy sem.

    Azért látogattam el ide, hogy a felmerülő kérdésekre választ adjak.

    A különbségekről kéne beszélgetnünk? Szerintem a tegnapi estém nagy részét azzal töltöttem, hogy a kérdésekre válaszolva a különbségeket is kiemeljem, de ezeket nem fogom megismételni.

Új hozzászólás Aktív témák