Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz huygens #16 üzenetére

    Kérem, hogy az ilyen egymást minősítő szövegeket felejtsük el, mint a ''talán még az életben nem hallottál'' dumák. Köszönöm.

    Thubderbirdhez van címjegyzék, pont ugyanazt a technológiát használja, mint az exchange, az ldap-ot, csak az ms piszkolása nélkül. Emlékeim szerint van hozzá közös naptárat kezelő cucc is, ennek se kellene bajnak lenni. Megosztott mappákat kezel, a tbird tud naptár tipusú megosztott naptárakat is kezelni, ha az imap szervered tudja. Szóval nem tudom, mit tud az exchange, amit a tbird vagy hozzá pakolható ingyenes cuccok nem.

    Másrészt meg az eredeti hozzászólásban vállalatról volt szó, nem volt kihangsúlyozva, hogy kis és középvállalat nem értendő ide, csak a nagyok. Az a 6-8 ezer felhasználó, aki nálunk a kisebb teremnyi exchange szerveren dolgozik (köztük sajnos én is), nyilván nem mindig érti, hogy az outlook milyen vagy milyen nem. Egyébként amit üzemeltetési szempontból az exchange-ről láttam, az alapján magasan a legótvarosabb rendszer azok közül, amit ismerek. Különben meg aki mindenáron ragaszkodik az exchange-hez de nem akar outlookot használni, az használjon ms owa felületen keresztül evolutiont.

    [Szerkesztve]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák