Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    válasz aesir #120 üzenetére

    Biztos én gondolkodok rosszul, meg anti-kiadó/authoring fejjel, de csak tájékoztatásul közlöm, hogy engem pl rohadtul nem érdekelnek a komplexebb menük, grafikák, opciók (vö. nem premierfilmekről van szó, általában egyszerűbb a menü, egyszerűbb a grafika, kevesebb opciót tartalmaz). Tessék rátolni a szinkront vagy feliratot, venni a legegyszerűbb sablon menüt (halálnak kell rá csicsa képanyag a filmből), csinálni egy egyszerű borítót (ha engedi a jogtulaj, hogy ne az ő halálra csicsázott vackát pakolják rá) és tessék olcsón adni. Így ugye olcsóbb lehetne a dolog? Persze értem én, hogy ez pl neked sem lenne jó, hiszen ha nem kell a csicsa menü, akkor miből élnél meg? De szerintem sokan gondolják így, bár elismerem, hogy az emberek többsége szimpla droid, és ha csicsás a borító, meg sok az extra, akkor megveszik a bűzlő lószart is. És emiatt drágák a premierfilmek, többek között és szvsz.

    És én készséggel elfogadom, hogy kell a profi program a DVD előkészítéshez, de azt már nem fogadom el, hogy nekem meg kelljen fizetnem a grafikust meg a nem tudom még kit, hogy olyan dolgokat tegyen rá a DVD-re, aminek semmi köze a filmhez (csicsa menü, megrendezett interjúk mint extra, meg egyéb kaki).

    Le kellene szokni arról, hogy a középszerű valamit leöntitek csokival meg tejszínhabbal és megpróbáljátok eladni minőségi árban, és ugyanígy arról is hogy azt a néhány ehető filmet, ami termelődik egy évben, azt meg a csicsák miatt még drágábban adjátok. Remélem ez egyre kevésbé fog menni, és akkor talán leszoktok erről.

    Ez persze csak az én véleményem, egyszerű mezei (magát értelmesnek tartó) vásárlóé.

Új hozzászólás Aktív témák