Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Hát, tudjátok, 140 dollért nekem nagyon is kellene egy ilyen. Jelenleg is laptopot használok,de mivel csóringervagyok, csak alapabb képet tudok megvenni, ami 200.000 pénz. Ennyiért - hogy a tudás ne szenvedjen csorbát - csak nagyobb méretű, de 4-6 cellás akksis gépet lehetett venni. Amikor az egyik cég 100.000-ért kínált 12,1'-es kijelzővel cd nélkül Sony gépet, majdnem vettem, mert sokszor utazom - persze vonaton - ahol a sok munkámat el tudnám végezni, gépelni, olvasni, levelekre válaszolni. Csakhogy a mostani gépem ahhoz túl nehéz, akksi már csak 1,5-2 órát bír. Gondolkodtam alap PDA-ban 30-40 ezerért, de azon nehéz gépelni, stylus-sal sem gyors.

    Szóval mindezek után számomra is tökéletes lenne egy ilyen kütyü, épp elég okos ahhoz, amihez kell. Nem néznék rajta filmet, nem játszanék rajta, dolgozni tökéletes lenne. Biztosan sokan vannak vele így, nem beszélve mondjuk az általános iskolások nagy részéről, meg arról, hogy milyen gyatra a mo-i számítógép-penetráció.

    Szóval lehet szidni, hogy gagyi, hülyeség, meg miegymás, de olyan gagyi hülyéknek, mint én királyság lenne.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák